B

Kim jestem?

 
Mam na imię Emilia Golińska i zaczynam blogowanie w wieku 24 lat. Na co dzień mieszkam jedną noga z rodzicami a drugą ze swoim przyszłym mężem u jego rodziców w innym mieście. Ukończyłam studia pedagogiczne, ale zawsze ciągło mnie do kreacji. Będą w liceum dołączyłam do Lokalnego Centrum Wolontariatu które znajduje się w moim rodzinnym mieście w Pleszewie. Tam poznałam cudowną animatorkę, która zaczęłam spełniać moje marzenia, czyli dała mi szanse bym mogła zmieniać miejsce w którym żyje. No i tak razem z wolontariuszami zmieniamy naszą małą ojczyznę tworząc dla lokalnej społeczności warsztaty, zajęcia artystyczne, sportowe, z gier planszowych, z recyclingu itd. Wszystko, co robimy jest nieodpłatne a i my nie otrzymujemy za to żadnego pieniężnego wynagrodzenia- robimy to, bo chcemy pomagać innym i cieszy nas każdy szczęśliwy człowiek.
    Moją największą pasją jest tworzenie, rękodzielnictwo. Obecnie najczęściej w moich rękach ląduje modelina. Zakochałam się w niej od pierwszego koloru i niesamowite było, gdy po raz pierwszy mogłam dotknąć profesjonalnych mas- a było to oczywiście na jednych z warsztatów dla dzieci, które prowadziłam wraz z innymi wolontariuszami. Od tego czasu minął rok i teraz już wiem jaki ogrom możliwość daje ta masa- a tego mi zawsze trzeba było przestrzeni do tworzenia.

Zachęcam was do pisania do mnie i wysyłania swoich prac. Jestem również otwarta na  współprace z blogującymi.

Do napisania E.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Jeśli podoba ci się blog możesz zacząć go obserwować i komentować wg własnego upodobania. Odwiedzam każdy blog, którego osoba zostawia dla mnie komentarz- dlatego obs za obs kom za kom nie będą publikowane