B

Wielkanoc u misiaków- miniaturowe Święta Wielkanocne.   Nie będę dużo pisać. Chciałabym Wam pokazać, że w miniaturowym świecie też można przeżywać Święta Wielkanocne. Dziś pokaże Wam jak Misiaki, które mogliście poznać wcześniej w poście o Zombie Misiu  oraz How How, którego mogliście poznać w grudniu podczas świąt, spędzają Wielkanoc. Klikając na ich imionach, będziecie mogli ponownie przeczytać ich historię. 

A teraz zapraszam was na Wielkanocnego Zajączka, czyli jak zwierzaki szukały swoich prezentów. Enjoy!


Ja akurat nie musiałam długo szukać, bo prezent czekał na mnie na biurku.I tak właśnie spędziliśmy zajączka. Było dużo śmiechu i zabawy, ale przede wszystkim spędziliśmy go razem. Już jutro Świąteczne wypieki m.in: makowiec, babka Wielkanocna, babeczki. Piszcie, czy podobała Wam się "misiakowy komiks" oraz pochwalcie się co wy dostaliście na Zajączka, czy go w ogóle jeszcze obchodzicie??


Do napisania E.

Ps. Pamiętam, że miałam Wam napisać w jaki sposób podczas Nocy Wolontariuszy o której możecie poczytać TUTAJ wygraliśmy zawody w rzucaniu papierowych kulek- rozwiązanie już jutro. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Jeśli podoba ci się blog możesz zacząć go obserwować i komentować wg własnego upodobania. Odwiedzam każdy blog, którego osoba zostawia dla mnie komentarz- dlatego obs za obs kom za kom nie będą publikowane