B

Wielkanocne świąteczne śniadanie- czyli słodkości na stole misiaków.
    Wczoraj mogliście zobaczyć jak misiaki: Zombie miś oraz How How poszukiwali swoich prezentów na zajączka. Dziś zapraszam do obejrzenia Miniaturowych słodkości wykonanych z modeliny. 

    Kilka tygodni pracy i powstała: Święteczna babka, makowiec, babka z czekoladowym króliczkiem w środku, słodkie babeczki czekoladowe z lukrowanymi cukierkami oraz mini czekoladowe jajeczka. Zapraszam do oglądania. Enjoy!


Na świątecznym stole nie może zabraknąć pięknej, wiosennej porcelany.
Estetycznie zapakowane słodkości można zanieść swojej rodzinie, znajomym czy sąsiadom.Misiaki pochowały to co jeszcze zostało- cukiereczki, każdy do swojej szklanej butelki. 

        A teraz obiecane rozwiązanie zadania z postu o Nocy Wolontariuszy. Możecie sobie przypomnieć o zagadce TUTAJ a rozwiązanie brzmi:papierowe kulki, które miała moja drużyna oraz kulki przeciwników zostawiliśmy sobie, aż do ostatnich sekund czasu i w ostatniej chwili wrzuciliśmy wszystko na pole przeciwników, tak by nie zdążyli ich przerzucić. Czy było to fair? Tak, ponieważ nie było zasady, która zakazywałaby takiego postępowania- została ona wprowadzona dopiero po tej rundzie i moja drużyna ją zaproponowała. Wprowadziliśmy również zasadę, że nie wrzucamy perfidnie kulek w takie miejsca, z których trudno je potem wyciągnąć- bawimy się dla samej zabawy a nie dla wygranej. 


Jutro będziecie mogli zobaczyć jak zrobiłam moje wypieki (niektóre) i przekonać się, jak łatwa jest zabawa z modeliną.

Do napisania E.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Jeśli podoba ci się blog możesz zacząć go obserwować i komentować wg własnego upodobania. Odwiedzam każdy blog, którego osoba zostawia dla mnie komentarz- dlatego obs za obs kom za kom nie będą publikowane