B

Zielono mi- nadchodzi wiosnaWitajcie!!

   Nareszcie wiosna!! Czekanie nie jest moją dobrą stroną...ale nadeszła i jest cieplutko. Widziałam nawet chłopaka, który chodził w krótkim rękawku po mieście. Kaczki tez już przyleciały! Wiosna przybyła, albo się w końcu obudziła. Nie chodzi o to, że nie lubię zimy- nie lubię zimna i tego, że dzień jest krótki i przez to mam mniej czasu na lepienie modelinowych placuszków. Teraz będę mogła więcej czasu przeznaczyć na tworzenie. I to jest najlepsze w wiośnie.


    A na początek tej cudownej pory roku mam dla was zielony sernik z limonkami. Te serduszka powycinane są z miąższu limonki a do sernika dodana została herbata zielona, która nazywa się matcha i jest ostatnio bardzo często dodawana do różnych serników- dzięki niej mają one cudownie zielony, wiosenny kolor. Enjoy!!                                     
Jak Wam się podoba taki nietypowy sernik? Lubicie kombinacje w kuchni, czy sprawdzone przepisy?? Koniecznie napiszcie mi to w komentarzach, a jeśli podobają się Wam moje prace udostępnijcie je na facebooku i pozwólcie swoim znajomym cieszyć się modelinowymi wypiekami. 

Miłego dnia
Do napisania E.
                                     


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Jeśli podoba ci się blog możesz zacząć go obserwować i komentować wg własnego upodobania. Odwiedzam każdy blog, którego osoba zostawia dla mnie komentarz- dlatego obs za obs kom za kom nie będą publikowane